CO KUPIĆ MŁODEJ PARZE?

Wczesne lato przynosi ze sobą kilka rzeczy: truskawki, czereśnie, letnie sukienki i… sezon ślubny! O ile truskawki i czereśnie odejdą w zapomnienie względnie szybko (spieszmy się jeść je we wszelkiej postaci), to letnie sukienki i wzmożone okazje do świętowania z Młodymi Parami będą nam towarzyszyć co najmniej do schyłku lata.

O czym warto pamiętać udając się na wesele w roli gościa? Przedstawiamy kilka rad, dzięki którym nie będziecie mieć najmniejszych obaw przed przyjęciem weselnym.

Punktualność i RSVP

Przede wszystkim, istotne jest, by odpowiedzieć na zaproszenie w terminie określonym przez Państwa Młodych. To szalenie istotne, bo pozwala parze przygotować się (przede wszystkim finansowo) na ten dzień i dostosować inne konieczne wydatki.

W co się ubrać na przyjęcie weselne?

Druga istotna kwestia to wygląd. Dawno już minęły czasy, kiedy atrakcyjność weselnej kreacji wyznaczała ilość lakieru we włosach i cekinów na weselnej sukience. Mimo tego, że wesela odbywają się w każdym dowolnym stylu (od boho po styl industrialny), to ogólny trend służy minimalistycznemu podejściu do sprawy. Wyrazisty makijaż nie jest już tak mile widziany jak kiedyś. Wyglądajmy schludnie, ale starajmy się nie przykuwać całej uwagi. Mimo że ile Panien Młodych, tyle poglądów, to jeszcze jedna kwestia wydaje się nie zmieniać – kolor biały, beżowy i écru nadal jest zarezerwowany dla Panny Młodej. W żadnym wypadku nie ubieramy się też na czarno!

Co kupić Młodej Parze?

Po trzecie i nie mniej istotne – prezent dla Młodych. Amerykański zwyczaj polegający na stworzeniu przez Narzeczonych listy wymarzonych prezentów z niewielkim powodzeniem przyjmuje się w naszej kulturze. Ciekawym pomysłem na obdarowanie miłośników zwierząt jest podarowanie adopcji zwierzęcia przebywającego w ZOO lub wsparcie organizacji charytatywnej. Taki pomysł powinniśmy jednak skonsultować z samymi Nowożeńcami.

Niezależnie od tego, jaka relacja łączy nas z Młodymi albo jak zasobny jest nasz portfel na tę okazję, kilka propozycji pozostanie mile widzianą klasyką. Co kupić młodej parze na ślub i wesele?

Porcelana to praktyczny prezent dla urządzającej się pary Młodych. Jeśli umieścicie na niej datę ślubu i imiona Pary, na pewno codzienne korzystanie z nich będzie o wiele przyjemniejsze.

Ekspres do kawy i serwis do herbaty

Jeśli wiecie, że młodzi przepadają za dobrą kawą, to taki prezent na pewno ich ucieszy. Dobrze wyglądający i sprawny ekspres do kawy przyda się w każdych warunkach. Jeśli nie jesteście pewni, czy to nie za duża inwestycja – polecamy wyposażenie Młodych w alternatywne narzędzie do parzenia kawy. Świetnie sprawdza się do tego kawiarka i jest nieporównywalnie tańsza niż ekspres ciśnieniowy.

 

1 – ekspres ARIETE 138914 w kolorze pistacji  2, 3 – ekspres kolbowy De’Longhi ECO 311.W
4 – beżowa kawiarka ARIETE 1358 Mokina

Świetnym dodatkiem będą ręcznie malowane filiżanki na ślub.

Porcelana to praktyczny prezent dla urządzającej się pary Młodych. Jeśli umieścicie na niej datę ślubu i imiona Pary, na pewno codzienne korzystanie z nich będzie o wiele przyjemniejsze.

Zestaw prezentowy for.rest 

 

Spersonalizowany zestaw do kawy i herbaty. Wszystkie elementy zestawu są ręcznie malowane, a zamówicie je w sklepie online klikając tutaj oraz stacjonarnie.

Deski do krojenia i serwowania

Innym praktycznym prezentem będzie solidna i estetyczna drewniana deska do krojenia i serwowania. Spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert, wybierzmy tę, która najbardziej spodoba się Młodym. Pamiętajmy też, że trendy szybko się zmieniają i chwilowo popularne deski z marmuru lub kamienia mogą szybko się znudzić.

1 – deska MIŚ for.rest 2 – deska do serwowania Nicolas Vahe zrobiona z łupka 3 – deska VOLVI duńskiej marki AYTM
4 – deski z kolekcji Metta Ladelle 

Zajrzyj także tutaj ... :)