ZA-PREZENTUJ SIĘ Z for.rest!

Kiedy firma wybiera swoje upominki pamiątkowe, prezenty dla klientów, partnerów lub pracowników, liczy się wiele czynników. Ważne aby pomysł był oryginalny, a najlepiej zaskakujący, aby przedmiot był elegancki, a jednocześnie użytkowy, w stylu minimalistycznym, a jednak urozmaicony. My mówimy na to – KUBEK! „Kubek reklamowy”, „kubek na prezent” źle wam się kojarzą? Trącą myszką? A może to największy banał z możliwych? Jeśli tak, my potraktujemy to jako wyzwanie i gwarantujemy, że kubek jako upominek firmowy od for.rest – zwłaszcza w perspektywie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia – to COŚ WYJĄTKOWEGO!

Nasze filiżanki i kubeczki są doskonałym naczyniem nie tylko na kawę ;-)

Liczy się pomysł

Upominki firmowe to stały element w prawie każdym mniejszym lub większym przedsiębiorstwie. Bez względu na to czy chodzi o prezent na wydarzenie celebrujące wyjątkowy moment w rozwoju firmy czy upominek świąteczny nasza minimalistyczna grafika oraz możliwość personalizowania każdego produktu mogą zaoferować coś zupełnie nowego. Bez względu na to czy skorzystacie z opcji tworzenia na podstawie naszych istniejących już wzorów czy tych, które możemy samodzielnie zaprojektować, możemy obiecać, że każda nowo powstała grafika będzie nadal kojarzyć się Wam z naszym for.restem – i podobnie jak leśne zwierzaki czy zawadiackie ptaszki będzie niosła ze sobą przekaz beztroski i odpoczynku.

Jeden z projektów, które przygotowaliśmy dla sklepu Gryfnie. Wszystkie kubki wykonane są metodą kalkomanii, dzięki czemu można je myć w zmywarce. Bina, Rapitołza, Wieprzek i Pult dostępni są tylko u naszych śląskich kolegów. 

Liczy się szczegół

Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie. Jesteśmy w stanie dostosować się do wszelkich potrzeb i wyjść naprzeciw nawet najbardziej skomplikowanym oczekiwaniom. Zawsze staramy się poznać specyfikę danej działalności tak aby ten unikalny wzór, który pojawi się na porcelanie był dostosowany do okoliczności i charakteru danej marki oraz branży.

Dbamy o każdy szczegół – od projektu, przez wykonanie, po opakowanie. Tak właśnie było w przypadku współpracy z firmą 7N.

Liczy się zaangażowanie

Napisz do nas opisując swoje potrzeby pod adres mailowy shop@forrestdesign.pl, a my odpowiemy na każde pytanie. Jesteśmy pewni, że przy naszym pełnym zaangażowaniu oraz dzięki waszym wskazówkom i sugestiom stworzymy razem coś wyjątkowego :-)

AP

Zajrzyj także tutaj ... :)