1. CZY PRODUKTY MOŻNA MYĆ W ZMYWARCE?

TAK. Nasze produkty można myć w zmywarce za wyjątkiem serii z górami. W kwietniu 2018 roku wprowadziliśmy nową metodę zdobienia porcelany tzw. kalkomanię ceramiczną która jest trwała na mycie w zmywarce.

TAK. Bardzo chętnie dodamy personalizację do wybranego przez Ciebie produktu. Polega ona na dopisaniu kilku słów od Ciebie. Pamiętaj jednak o tym, że personalizacje wykonujemy ręcznie, oznacza to iż taki produkt nie może być myty w zmywarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj: (link do usługi: http://shop.forrestdesign.pl/personalizacja-prod281113.htm )

NIE. Bardzo zależy nam na tym, aby nasze prace były spójne. Każdy projekt przygotowujemy z dużą pieczołowitością i dbałością o każdy detal. Taka forma pracy uniemożliwia nam wykonywanie grafik na zamówienie w ilościach detalicznych. Jeśli chciałbyś złożyć zamówienie na własną grafikę w ilości od 100 szt. produktów skontaktuj się z nami mailowo.

NIE. Aby zrobić u nas zakupy nie trzeba zakładać konta. Założenie konta niesie jednak za sobą różne przywileje:
– podgląd statusu realizacji zamówień i historii zakupów
– brak konieczności wprowadzania swoich danych przy kolejnych zakupach
– możliwość otrzymania rabatów i kuponów promocyjnych

TAK. FOR.REST przyjmuje zamówienia spoza granic Polski. Takie wysyłki cieszą nas jeszcze bardziej, czasem nawet zazdrościmy naszym zwierzakom, że mają możliwość zwiedzić więcej świata niż my! Więcej o kosztach przesyłki znajdziesz (link)