mam nadzieję, że FOR.REST’owe produkty sprawią Ci tyle radości, ile mi sprawia tworzenie ich dla Ciebie

mam nadzieję, że FOR.REST’owe produkty sprawią Ci tyle radości, ile mi sprawia tworzenie ich dla Ciebie

o nas

CHCESZ POZNAĆ NAS BLIŻEJ?

O POCZĄTKACH FOR.REST CZYLI JAK TO SIĘ ZACZĘŁO PRZECZYTASZ TUTAJ

Nazywam się Dagmara Malaca i jestem założycielką marki FOR.REST.

Pamiętam to jak dziś … Wszystko zaczęło się od jednego kartonu z 36 prostymi kubkami z porcelany.  Firma powstała w grudniu 2012 roku w Krakowie. Moje produkty przemierzyły kawałek świata, a sama marka zmieniła swoją siedzibę. Obecnie znajduje się w Warszawie.

FOR.REST to porcelana malowana ręcznie według autorskiego projektu. Tworzę porcelanę dla każdego kto ceni sobie chwilę relaksu w dobrym towarzystwie… mieszkańców lasu.

Inspirują mnie książki, podróże i rozmowy. Często jestem w ruchu – rysuje i zapisuje pomysły w autobusie czy pociągu, dlatego mój notes pęka w szwach od szybkich szkiców, skrótów myślowych oraz przypadkowych kartek. Dopiero w domu, na spokojnie analizuje każdy pomysł i dopracowuje szczegóły.

Cenię sobie jakość. Uważam, że polska porcelana jest jedną z najlepszych, dlatego po taką sięgam. Przy wyborze kształtu kubka czy filiżanki kieruję się ergonomią. Zależy mi na tym aby ucho dobrze leżało w dłoni, nie ma nic gorszego od kubka gorącej herbaty wyślizgującego się z rąk ; ) Biała porcelana to idealne tło dla moich projektów, a na punkcie czarnych pisaków/ flamastrów/ długopisów mam hopla, inne kolory nie wchodzą w grę, przynajmniej na razie.

Asortyment FOR.REST wciąż się powiększa – bukowe deski, bawełniane ścierki kuchenne, a za chwilę kolejne akcesoria które umilają czas spędzony w domowym zaciszu. Większość produktów wykonuję ręcznie, a te które wymagają pomocy maszyn są tworzone w polskich, małych manufakturach. Dzięki temu FOR.REST wspiera lokalne rzemiosło i jestem z tego bardzo dumna!

Wierzę, że FOR.REST’owe produkty sprawią Ci tyle radości, ile mi sprawia tworzenie ich dla Ciebie.