wymień produkt na nowy

W TRZECH KROKACH

Od kwietnia 2017 roku wszystkie produkty są wykonywane z użyciem kalki ceramicznej, dzięki temu można je śmiało myć w zmywarce. Wcześniej produkcja opierała się na malowaniu ręcznym i po pewnym czasie zwierzaki zmywały się. Uznaliśmy, że osoby które były naszymi pierwszymi klientami zasługują na piękne, trwałe wzory stąd też pomysł „wymień stare na nowe”. Małe marki, takie jak nasza, uczą się na błędach, ale naprawiamy je o ile dostajemy druga szanse.

Dzięki, że nam ją dajesz!

photo-camera (1)

ZRÓB ZDJĘCIE PRODUKTÓW

repeat

WYBIERZ FORMĘ WYMIANY

present

ODBIERZ NOWE PRODUKTY

A TO WSZYSTKO W DUCHU

#zerowaste

Produkty które będziesz chciał/ chciała wymienić przekształcimy w zmywarkoodporną bestie! Zetrzemy stary wzór, zdezynfekujemy produkt, odtłuścimy go i naniesiemy nowy wzór, który trwale scali się ze szkliwem. To prawdziwe #zerowaste Zachęcamy do podjęcia takich kroków ratunkowych, ponieważ porcelana, którą oferujemy jest najlepszej jakości – nie pęka i nie przebarwia się.

  ZAŁĄCZ ZDJĘCIE PRODUKTÓW KTÓRE CHCESZ WYMIENIĆ (max.5 MB)  WYBIERZ FORMĘ WYMIANY:

  - WYSYŁKA KURIERSKA - KOSZT 30 PLN - Zamówimy kuriera po odbiór uszkodzonych produktów, a następnie wyślemy nowe pod wskazany adres. Jedyny koszt jaki ponosisz, to koszt wysyłki.

  - SKLEP STACJONARNY - KOSZT 0 PLN - Gdy produkty będą gotowe poinformujemy Cię wiadomością SMS i mailem. Od daty otrzymania wiadomości będziesz miał 7 dni na dokonanie wymiany w naszym sklepie stacjonarnym: ul. Nabielaka 8/10, Warszawa. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00 i w soboty w godz. 10.00 - 18.00.

  SKLEP STACJONARNYWYSYŁKA

  Jeżeli wybrałeś opcję wysyłki, prosimy o płatność na poniższy nr konta:
  93 1950 0001 2006 0036 9142 0001
  Idea Bank - FOR.REST Dagmara Malaca
  KWOTA: 30 PLN
  TYTUŁ PRZELEWU: wymiana - [IMIĘ I NAZWISKO ZE ZGŁOSZENIA]

  DANE KONTAKTOWE


  UZUPEŁNIJ GDY WYBRAŁEŚ OPCJĘ WYSYŁKI.
  JEST TO ADRES Z KTÓREGO KURIER ODBIERZE PRODUKTY.  DATA ODBIORU PRODUKTÓW:

  *Nie może być taka sama jak data wypełniania formularza. Wybierz dowolny, roboczy dzień tygodnia.

  ADRES WYSYŁKI JEST INNY NIŻ ODBIORU

  *Jeżeli masz problem z identyfikacją modelu lub wzoru produktu, zmierz go i zweryfikuj z wymiarami i opisami w zakładce SKLEP. To powinno pomóc. W przypadku dalszych nieścisłości i pojawiających się pytań, skontaktuj się z nami.

  *Pamiętaj o tym, że wymieniane elementy muszą być produktem marki for.rest. Wymianie podlegają tylko produkty z uszkodzoną grafiką i takie które są dostępne w aktualnej ofercie firmy. Wymianie nie podlegają pęknięte, ubite a tym bardziej rozbite produkty. Bardzo ważne jest prawidłowe zabezpieczenie porcelany przed wysyłką. Firma for.rest nie ponosi odpowiedzialności za rozpite produkty w czasie wysyłki kurierskiej. Dokładny opis zabezpieczenia produktów znajduje się w regulaminie sklepu.